W naszej ofercie

Szybko i skutecznie rozwiążemy problemy z komputerem w twoim domu czy firmie, doradzimy przy zakupie nowego sprzętu, bądź skonfigurujemy prawidłowo twoją sieć LAN / Wi-Fi.

 • Instalacja systemu (Microsoft Windows XP, Vista, 7, 8)

  • W przypadku gdy Twój komputer zachowuje się dziwnie, jest coraz wolniejszy, zawiesza się - zalecanym rozwiązaniem jest pełna reinstalacja systemu. Bez obaw, odpowiednio przeprowadzona reinstalacja nie pozbawi Cię żadnych danych, ulubionych ustawień czy linków w przeglądarce. Dokonujemy pełnej kopii zapasowej twoich plików, instalujemy wszystkie niezbędne sterowniki.

 • Instalacja programów użytkowych.

  • We współpracy z dużym portalem, który oferuje ogromną bazę programów użytkowych, zainstalujemy oraz skonfigurujemy dla Ciebie wszystkie niezbędne programy, z których korzystacie, bądź powinniście korzystać. Zaktualizujemy je do najnowszej wersji, doradzimy jakich programów używać, starając się aby były one darmowe!

 • Skanowanie, usuwanie wirusów.

  • Posiadanie programu antywirusowego to bezwzględny obowiązek każdego posiadacza komputera, laptopa czy netbook'a! Ważny jest odpowiedni wybór oprogramowania, jego cena oraz skuteczność, nie tylko w usuwaniu wirusów, ale w ochronie przed nimi. Oferujemy instalację pakietu "Internet Security" w wersji darmowej, bądź - na życzenie - w wersji płatnej - rozszerzonej. Skonfigurujemy automatyczne aktualizacje oraz skanowanie Twojego komputera o wybranej godzinie, tak, a byś nie musiał o tym pamiętać!

 • Instalowanie nowego sprzętu, podzespołów.

  • Zajmiemy się za Ciebie instalacją nowej karty graficznej, nowej drukarki czy skanera. Jeśli masz problemy z obsługą nowego urządzenia wyjasnimy w jaki sposób je obsługiwać, z jakich funkcji możesz korzystać.

 • Konserwacja, czyszczenie komputerów.

  • Wydaje Ci się, że Twój komputer działa coraz głośniej? To wina zakurzonego wentylatora! Mało kto pamięta o tym, że wentylatory trzeba raz na jakiś czas wymienić, a cały komputer dokładnie wyczyścić conajmniej raz na 6 miesięcy. Zajmiemy się dokładnym odkurzeniem twojego komputera.

 • Montaż, konfiguracja sieci LAN oraz Wi-Fi.

  • Kupiłeś nowego Laptopa? Pomożemy skonfigurować twoją domową sieć. Sprawimy aby twoje komputery widziały się pomiędzy sobią bez problemowo, abyś mógł bezprzewodowo wymieniać się plikami pomiędzy nimi. Poprowadzimy kabel do twojej drukarki LAN, bądź zainstalujemy dysk sieciowy czy serwer wydruku. Zajmiemy się również dokładnym zabezpieczeniem twojej sieci Wi-Fi, tak aby twoje pliki i komputery były bezpieczne.

 • Pomoc przy zakupie nowego komputera.

  • Twój komputer działa coraz wolniej? Gry się tną? Nie koniecznie oznacza to przymus zakupu nowego komputera, czasami wystarczy lekka modernizacja aby znów cieszyć się prędkością! Posiadamy umowę z 3 największymi hurtowniami w Polsce, dzięki czemu nasza oferta na sprzęt będzie na pewno konkurencyjna, doradzimy Ci jaki i za ile komputer potrzebujesz, dostosowując go do twoich potrzeb!

Dbaj o swoje pliki!

Bardzo ważne jest, aby dbać o bezpieczeństwo swoich plików. Regularne wykonywanie kopii zapasowych to obowiązek, który każdy powinien spełniać regularnie. Systemy zewnętrznych dysków twardych oferują opcję "One Touch Backup", co w tłumaczeniu oznacza "Kopia jednym przyciskiem". Wcześniejsze odpowiednie skonfigurowanie oprogramowania pozwoli Ci wykonywać kopie zapasowe samemu, za pomocą wciśnięcia jednego przycisku. Nie będziesz musiał się martwić o utratę swoich danych w przypadku zainfekowania komputera wirusem, awarii prądu, bądź innych niedogodności losu, które mogą uszkodzić twój dysk twardy.